Kalendarz

wrzesień 2021
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

KLAUZULA INFORMACYJNA

rodo

Nowości książkowe

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Odsłon

Dzisiaj241
Wczoraj314
Tydzień2426
Miesiąc9240
Wszystkie804167

Zajęcia plastyczne w Tomaszowie

W czasie trwania wakacji 2013 w świetlicy w Tomaszowie odbywają się cykliczne spotkania z serii „zabawy plastyczne”   Podczas tych warsztatów plastycznych dzieci rozwijają swoją kreatywność i spontaniczność oraz wzbogacają wyobraźnię i wrażliwość. Dzieci dobrze bawiąc się, zapoznają się z różnymi rodzajami technik plastycznych oraz brały udział w zabawach ruchowych, grach edukacyjnych i czytaniu bajek. Przeczytane bajki były również inspiracją do narysowania barwnych rysunków, które wykonywane były różnymi technikami.

Czytaj więcej...

Czytanie bajki „Jaś i Małgosia” w Tomaszowie

Jednym z najważniejszych zadań każdej biblioteki jest kształtowanie kultury czytelniczej, rozwijanie zainteresowań użytkowników i szerzenie w społeczeństwie nawyku sięgania po książki.
Mając na uwadze te zadania Gminna Biblioteka Publiczna w ramach współpracy z „Centrum Kształcenia na Odległość w Tomaszowie” (świetlica w Tomaszowie) zorganizowała warsztaty z młodymi czytelnikami, które odbyły się 11 lipca 2013r o godz. 15:00.

Czytaj więcej...

Spotkanie patriotyczne

17 listopada Gminna Biblioteka publiczna w Michałowie  zorganizowała dla mieszkańców gminy Michałów spotkanie patriotyczne .
Spotkanie rozpoczęło się o godz. 15 :00 a dwie godziny później  zapłonęło ognisko, a przy nim zgromadzeni uczestnicy mogli  posłuchać przedstawicieli Kieleckiego Ochotniczego Szwadronu Kawalerii im. 13 Pułku Ułanów Wileńskich ubranych  w stroje ułanów.
Obecni na spotkaniu zapoznani zostali z zasadami jakie obowiązują przy posługiwaniu się symboli narodowych oraz usłyszeli wiele anegdot i zwyczajów panujących w ówczesnym wojsku polskim.

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Gminna  Biblioteka Publiczna w Michałowie
zaprasza na spotkanie
17 listopada 2012r o godzinie 17:00
do Tomaszowa (świetlica)

SPOTKANIE Z  HISTORIĄ  CZYLI  POLSKI  PATRIOTYZM  - wykład  kpr. Mariusz Kowalski Szef Kieleckiego Szwadronu Kawalerii

Czytaj więcej...

Cała Polska czyta dzieciom

Dnia10 czerwca  w świetlicy w Tomaszowie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” biblioteka zorganizowała głośne czytanie bajek . Czytanie rozpoczęła Agnieszka Socha przedstawiciel GOPS Michałów, następnie do czytania włączyli się rodzice i same dzieci. Pani Magda przeprowadziła konkursy i zagadki związane z książką i biblioteką na które dzieci bardzo chętnie odpowiadały. Na zakończenie została przeczytana bajka „Rzepka” w której to uczestniczyli obecne dzieci zaopatrzone w rekwizyty, w rolę dziadka wcielił się sołtys wsi Tomaszów.

 

::zobacz zdjęcia::

Polecamy

 

 

kacik malucha

 

tomaszow

 

 

 

 

 

 

Dyplomy

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) » [Czytaj więcej]