Dzień Ziemi w naszej bibliotece!
Dziś mieliśmy przyjemność gościć przedszkolaki na wyjątkowym spotkaniu z okazji Dnia Ziemi.Dzieci dowiedziały się, jak dbać o naszą planetę, wspólnie czytaliśmy książkę o przyrodzie oraz rozmawialiśmy o ekologii. Nie zabrakło także zabaw – mali uczestnicy świetnie poradzili sobie z segregowaniem odpadów oraz wykazali się ogromną kreatywnością podczas pracy plastycznej „Nasza piękna planeta”.To było pełne radości […]
Dzień Ziemi w naszej bibliotece! Czytaj więcej »










