Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
W tłusty czwartek, dnia pełnego radosnej atmosfery i słodkości, odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego uczestnicy mieli okazję podyskutować o książce „Nie gaście tej lampy przy drzwiach” autorstwa Kiry Gałczyńskiej.Książka „Nie gaście tej lampy przy drzwiach” to zbiór opowieści, które łączą elementy autobiografii, wspomnień rodzinnych i refleksji nad przemijaniem. Autorka z dużym […]
Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Czytaj więcej »










